Gaziantep Ampute Gol Oldu Yağdı: 8-0

Gaziantep Ampute Gol Oldu Yağdı: 8-0

Gaziantep Ampute Gol Oldu Yağdı: 8-0

Sezonun ilk yarısını namağlup tamamlayan Şahinbey Ampute Futbol Takımı ligin ikinci yarısına da hızlı başlayarak İstanbul Özürlüler Ampute Futbol Takımı'nı kendi evinde 8-0 mağlup ederek, ligin ikinci yarısına hızlı bir başlangıç yaptı.

 

Sezona hızlı başlayarak içerde ve dışarda aldığı farklı galibiyetlerle rakiplerinin korkulu rüyası haline gelen Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı  ligin ikinci yarısının ilk maçında kendi evinde İstanbul Özürlüler Ampute Futbol Takımı'nı 8-0 mağlup ederek ligdeki çıkışını sürdürdü.

Karşılaşmaya hızlı başlayan Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı karşılaşmanın ilk yarısını 8.-12 ve 18. dakikalarda. Fatih Şentürk, 13.dk. Muhammed Mubarık, 23 ve 25.dakikalarda. Rahmi Özcan'ın kaydettiği gollerle 6-0 önde tamamladı. İkinci yarıya da hızlı başlayan mavi-beyazlı ekip 39 dakikada maçın yıldızı Fatih Şentürk ve 44. dakikada İsmail Korkmaz'ın kaydettiği gollerle karşılaşmayı 8-0 gibi farklı bir skorla kazanmasını bildi.

www.gaziantephaberler.com

 

 

 

 

24.03.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz