Gaziantep 15 Yaşındaki Kız Öğrenciye Ağlıyor...

Gaziantep 15 Yaşındaki Kız Öğrenciye Ağlıyor...

Gaziantep 15 Yaşındaki Kız Öğrenciye Ağlıyor...

Gaziantep'te lise 1. sınıf öğrencisinin okula okul yolunda halk otobüsünün çarpması sonucu feci şekilde can verdi. ölüm haberi okulu yasa boğdu. 

Gaziantep'te lise öğrencisinin okula giderken, okul yolunda  halk otobüsünün çarpması sonucu feci şekilde can verdi. Ölüm haberi okulu yasa boğdu. 

Korkunç kaza; Gaziantep'in Şahinbey ilçesi kızılay kan merkezi karşısındaki trafik noktasında geldi. Bayraktar Anadolu lisesi 1. sınıfı öğrencisi 15 yaşındaki Nehir G. isimli öğrenci Akyol Mahallesindeki evlerinden yaya olarak bir arkadaşı ile birlikte okula gitmek için yola koyuldular. 

Bu sabah saat 07.00 sularında  Son Dakika gelen bilgilere göre Kızılay kan merkezi kavşağındaki yaya geçidinde karşıdan karşıya geçtikleri sırada Rüstem Geyik yönetimindeki 27 H 260 plakalı halk otobüsünün hızla çarpmasıa ile bir başka aracın arasına sıkışan lise öğrenci genç feci şekilde ezilerek can verdi. Çevreden yetişen vatandaşlar acil olarak en yakın özel bir hastanenin acil servisine kaldırdılar. Burada yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayan genç hayatının baharında hayata tutunamayarak azraile yenik düştü.

OKUL YASTA

Okul Yolunda trafik canavarına yenik düşerek yaşamını kaybeden 15 yaşındaki Nehir G.'ın ölüm haberi ailesini ve Bayraktar Anadolu Lisesini yasa boğdu. Kaza olayının yaşandığı yer okulun yakınında olmasından dolayı okul öğrencileri ve sınıf arkadaşları olayı duyar duymaz kaza mahalline ve hastaneye koşarak göz yaşlarına boğuldular. 

 

8.01.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz