Fethullah Gülen'in evinin önünde polis yığınağı ( TIKLA İZLE )

Fethullah Gülen'in evinin önünde polis yığınağı ( TIKLA İZLE )

ABD basını, Pennsylvania Eyalet Polisi'nin, Fethullah Gülen'in kaldığı yerleşkede "meydana gelen bir olayın soruşturulduğunu doğruladığını" bildirdi..

ABD basını, Pennsylvania Eyalet Polisi'nin, Fethullah Gülen'in kaldığı yerleşkede "meydana gelen bir olayın soruşturulduğunu doğruladığını" bildirdi. Sosyal medyada da polis yığınağına dair fotoğraflar paylaşıldı.

Pennsylvania yerel basınında çalışan gazetecilerin, Twitter'da paylaştığı görüntülerde, Gülen'in yaşadığı evin girişini polis arabalarının çevirdiği ve helikopterlerin gezdiği görüldü.

Sosyal medyada yapılan paylaşımlara göre yerel BRC News13 kanalında çalışan gazeteci Nicole Walters, "Komşular, kendilerine evden çıkmamalarının söylendiğini ve (polisin) silah taşıyan, siyah kıyafetli bir adamı aradığını söyledi" yazdı.

FETÖ liderinin yer aldığı Saylosburg bölgesinde yaşayan ve çiftçilik yapan bir Amerikalı, kampta polisin bir soruşturma yürüttüğünü Anadolu Ajansı muhabirine teyit etti.

CNN'nin muhabiri Dianne Gallagher da Eyalet Polisi Sözcüsü  ve beraberindeki ekiplerin Pensilvanya'nın Monroe County kasabasında yaşayan Fethullah Gülen'in bulunduğu yerleşkeye geldiğini duyurdu.

Euronews’in iddiasına göre ise Fethullah Gülen'in kaldığı yerleşkenin güvenlik görevlisi, silahlı bir kişiye uyarı ateş açtı.

İşte o fotoğraflar:

Odatv.com

3.10.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz