Fenerbahçe'de Ersun Yanal sesleri!

Fenerbahçe'de Ersun Yanal sesleri!

Fenerbahçe, şampiyon olduğu son sezonda takımın yönetimini üstlenen Ersun Yanal'la anlaşmaya vardı.

Fenerbahçe, şampiyon olduğu son sezonda takımın yönetimini üstlenen Ersun Yanal'la anlaşmaya vardı.


Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, Fenerbahçe takımı teknik direktör Ersun Yanal 'a teslim etti. 2013-14 sezonunda Fenerbahçe 'yi şampiyon yapan ve oynattığı futbolla taraftarın gönlünde taht kuran Yanal'ın Sarı-Lacivertliler'in başına geçmesi Cocu'nun ayrıldığı günden beri yüksek sesle dile getiriliyordu. Taraftarın gönlünde yatan isim olan Ersun Yanal, 2014'te şampiyonluğun ardından Aziz Yıldırım'la anlaşamamış ve görevine son verilmişti.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, daha önce yaptığı açıklamalarda Ersun Yanal'ı düşünmediğini söylemişti. Ancak camiada oluşan başarısız hava ve bu havanın ileride yönetimin üzerine çökme ihtimaline karşın Ali Koç'un geri adım atarak Ersun Yanal'ı değerlendirmeye alabileceği belirtilmişti.

FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA

İddiaların ortaya atılmasının ardından Fenerbahçe’den de jet hızıyla bir açıklama yapıldı. Kulüp açıklamasında “Bazı yayın organlarında çıkan kulübümüzün Futbol A Takımı Teknik direktörlük görevi için Ersun Yanal ile görüşmeye başladığı şeklindeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır” ifadeleri kullanıldı.

BİR AÇIKLAMA DA ERSUN YANAL'DAN

TRT Spor’a konuşan Ersun Yanal ise "Bana Fenerbahçe'den hiçbir teklif yok. Hiçbir yönetici de beni bu konu için aramadı. Haberler tamamen asılsızdır"ifadelerini kullandı.

 

5.11.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz