Fenerbahçe Gençlere Ağırlık Veriyor

Fenerbahçe Gençlere Ağırlık Veriyor

Fenerbahçe Gençlere Ağırlık Veriyor

Dünya futbolu değişiyor ve sürekli olarak gelişiyor. Artık dünyanın önde gelen kulüpleri genç futbolculara yatırım yapıyor. Bu sayede hem ceplerine para koymuş hem de Avrupa’da pek çok başarı yakalamış oluyor. Ülkemiz kulüplerinden olan Fenerbahçe yeni başkanı Ali Koç ve yönetimindekiler ile bu politikayı sürdürüyor. Artık Fenerbahçe gençlere yatırım yapıyor ve takımın gelecek sezonlardaki yerini sağlama almak istiyor. Buna en iyi örnek olarak Altınordu’dan transferi Barış Alıcı’yı gösterebiliriz. Biliyorsunuz ki Barış Alıcı çok genç yaşta olmasına rağmen pek çok kulübün dikkatini çekti ve başarısına her zaman yenilerini eklemeyi başardı. Kesinlikle Restbet ile bu gelişmeleri daha yakından takip edebilirsiniz.

Barış Gelecek Vaat Ediyor

Fenerbahçe’nin İzmir’in Altınordu ekibinden yeni transferi olan Barış Alıcı, gerçekten kendinden beklenin daha üstünde performans verebilecek kapasitede. Geçtiğimiz SL Benfica maçında son dakikalarda forma şansı bulan genç oyuncu oyuna girer girmez kaleye ceza sahası dışından çok etkili bir şut göndermiş ve az farkla dışarıya çıkmıştır. Futbol severleri heyecanlandıran bir oyun tarzı olduğunu söylemek doğru olacaktır. Barış Alıcı Restbet giriş gibi pek çok farklı platformlarda kendisine yer bulabiliyor. Çok genç yaşta olmasına rağmen sarı lacivertli kulüp ondan oldukça fazla şey bekliyor. Bu potansiyele sahip olması daha lig maçına çıkmadan UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Tur ön eleme maçına çıkmıştır.

Barış Alıcı Kimdir?

İzmir’in Bergama ilçesinde futbol hayatına başlayan Barış Alıcı, çok uzun dönem burada forma şansı bulmuştur. İkiz kardeşi Kerim Alıcı ile birlikte başarılar dolu bir amatör kariyere sahiptir. Kısa süre önce Altınordu forması ile harika gollere imza atmış ve takıma büyük katkı sağlamıştır. Büyük kulüplerin dikkatini Restbet mobil ile çekmeyi başarmıştır. Daha önce onu farklı takımlar istese de o gönlünde yatan takımdan yana yani Fenerbahçe’den yana tercihini kullanmıştır. Yaşıtlarına göre çok daha diri bir görünüme sahiptir. Ayrıca Restbet gibi farklı adresler üzerinden onu daha yakından tanıyabilir ve istediğiniz gibi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Gelecek yıllarda Fenerbahçe’nin vazgeçilmezlerinden biri olacaktır.

11.08.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz