Essence’in Renkli Dünyasını Keşfet!

Essence’in Renkli Dünyasını Keşfet!

Essence’in Renkli Dünyasını Keşfet!

Almanya’da üretilen Essence eğelenceli ambalaj tasarımları, sürekli kendini yenileyen ürün grupları ve muhteşem renkleri ile kullananların beğenisini kazanmış, dünyaca ünlü makyaj markaları arasında yerini almıştır. Yüksek kalite standartları ile ürünlerini geliştiren marka, bir makyajda ihtiyaç duyulan tüm ürünleri yelpazesinde bulundurmaktadır. Ürünlerin kalitesi ve her kesme hitap eden fiyat politikası sayesinde kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir. Markanın öne çıkan ürünleri arasında I Love Crazy hacim maskara, Camouflage kapatıcı, matlaştırıcı pudra ve ruj çeşitleri gelmektedir. Sizde daha fazla Essence ürünlerini https://www.dermokozmetika.com.tr/essence adresi üzerinden hemen inceleyebilirsiniz.

 

Kadınların en hassas noktası şüphesizki cildidir. Cildinin her daim güzel ve pürüzsüz görünmesini ister. Leke, kızarıklık, akne ve gözlatındaki koyu halkalar gibi daha bir çok faktör bu görünümün önüne geçmektedir. Estetik acıdan kişiyi son derece rahatsız eden bu problemleri gizlemek için kapatıcı uygulamaya ihtiyaç duyulur. Lokal problemler için gözlatı kapatıcı, genel problemler içine pudra ve fodöten gibi makyaj malzemeleri tercih edilmektedir. Essence Camouflage Matt Concealer yüksek kapatıcı özelliği sayesinde gözaltındaki koyu halka ve şiş görünümü gizler, göz çevresine eşit ve aydınlık bir görünüm kazandırır.

 

Bakışlarınızla Fark Yaratın!

 

Göz makyajını tamamlayan en önemli unsur maskaradır. Maskara, kirpiklerin daha uzun, dolgun ve gür görünmesini sağlar. Bu sebeple makyaj çantalarının olmazsa olmaz ürünlerinden biri de maskara diğer adıyla rimeldir diyebiliriz. Her maskarının özelliği ve vurgusu farklıdır. Bazı maskaralar volüm verici, bazı maskaralar kıvırıcı bazı maskaralar ise uzatıcı etkiye sahiptir. Essence I Love Extreme Crazy Maskara tüm aranan bu özelliklerin tek adresidir. Özel tasarlanmış uzunlu kısalı geniş fırça yapısı sayesinde en kısa kirpikleri dahi dipten uca kavramaya yardımcı olur. Kirpiklere uzunluk, dolgunluk ve hacim kazandırarak takma kirpik etkisi yaratır. Kremsi dokusu ağırlık hissi vermez ve topaklanma yapmaz. Gün boyu kalıcılığını koruyarak bakışlarınızla fark yaratmanızı sağlar. Sizde maskara almadan önce https://www.dermokozmetika.com.tr/essence-maskara-rimel adresini ziyaret ederek maskara çeşitlerini inceleyebilir, kirpik yapınıza en uygun ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla sahip olabilirsiniz.

7.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz