Erdoğan : Demirtaş'ın konuşması bile fazla

Erdoğan : Demirtaş'ın konuşması bile fazla

Erdoğan : Demirtaş'ın konuşması bile fazla

AKP’li cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Kocaeli mitinginde konuştu.

Erdoğan, adaylık yarışının imkanları kullandırılmayan ve tüm çağrılara rağmen cezaevinden tahliye edilmeyen HDP'nin tutuklu cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş için “Konuşmasını yapacak bu bile ona fazla” ifadelerini kullandu. 

ERDOĞAN'IN LÜTFU

Muhalefet adaylarının Demirtaş’ı serbest bırakın adil şartlarda yarışsın çağrılarına “Kendisi konuşmasını yapacak, partisi de propagandasını yapıyor bu bile fazla” açıklamasını yaptı.

İTİRAF: BİZ BU SARAYI MİLLETİN PARASIYLA YAPTIK

Muharrem İnce’nin sarayı yıkacağını söyleyen Erdoğan 1500 odalı sarayı milletin parasıyla yaptığını itiraf ederek, İnce için “Yıkacağım' diyor. Bunlar böyle. Neyi yıkıyorsun? Gömerler, gömerler neyi yıkıyorsun? Bu milletin helal parasıyla yapılmış olan buraları neyini yıkıyorsun?” dedi. 

'KLOZETLER ALTIN DEĞİL SARI PİRİNÇ'

Sarayın klozetlerine altın olduğu eleştirilerine de tepki gösteren Erdoğan, altın değil sarı pirinç olduğunu iddia etti. 

'UZAYA BİR AN EVVEL NASIL ULAŞIRIZ'

Konuşmasının bir kısmında uzaya ulaşma çalışmaları yapıldığını öne süren Erdoğan Tesla’nın sahibi Elon Musk'ın kendisini ziyaret ettiğini söyleyerek “Biz şu an anda uzaya bir an evvel nasıl ulaşırız bunun çalışmalarını yapıyoruz" iddiasında bulundu.

İleri Haber

11.06.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz