Erdoğan: ''Ali Koç'u destekleyip, beni desteklemeyenler de münafıktır.

Erdoğan: ''Ali Koç'u destekleyip, beni desteklemeyenler de münafıktır.

Ali Koç, kendisini arayarak tebrik eden Erdoğan’a başarı diledi: ''Darısı başınıza Cumhurbaşkanım. Ali Koç'un seçilmesiyle ilgili ''20 yıllık başkanlık bitti'' haberlerine RTÜK'ten yayın yasağı.

> Erdoğan: '''Ali Koç'u destekleyip, beni desteklemeyenler de münafıktır...''

-> Ömer Koç'un sanat koleksiyon işlerine dalmasindan sonra, Ali Koç'un da Fener'e başkan olmasıyla Baba Rahmi Koç isyan etti: ''Lan dükkana kim bakacak!''

-> Ali Koç'un seçilmesiyle ilgili ''20 yıllık başkanlık bitti'' haberlerine RTÜK'ten yayın yasağı...

-> Ali Koç, kendisini arayarak tebrik eden Erdoğan’a başarı diledi: ''Darısı başınıza Cumhurbaşkanım...''

-> Aziz Yıldırım: ''Camia kaosu seçti...''
 
20 yıllık Aziz Yıldırım dönemine bugün ezici bir oy üstünlüğüyle son vererek Fenerbahçe'nin yeni başkanı seçilen Ali Koç'u ilk tebrik eden isimlerden biri de Cumhurbaşkanı Erdoğan oldu.

Koç'u seçim zaferinden dolayı tebrik eden ve yeni görevinde başarılar dileyen Erdoğan ''Aynı zamanda ülkemizde bir süredir hissedilen ve dile getirilen değişim ihtiyacının bu şekilde giderilmiş olması yönüyle de bu seçimin anlamlı olduğuna inanıyorum. Bence artık bir süre öyle büyük bir değişime ihtiyaç kalmadı. Bazı şeyleri tadında bırakmak lazım...'' ifadelerine yer verdi. 

Aziz Yıldırım'ın 20 yıllık başkanlığı döneminde önemli hizmetlere imza attığına dikkat çeken Erdoğan, ''Kendisi de 20 yıl görevde kaldığı için bir miktar yorulmuş olabilir. Daha az bir süre olsa, atıyorum mesela 16 yıl gibi bir şey olsa bu kadar yorulmazdı. 16 yıl daha çok erken çünkü. O yüzden bu değişim onun da bir süre dinlenmesi için hayırlı bir iş olmuş olabilir'' sözleriyle eski başkanın da hakkını teslim etti.

Türkiye'nin kritik bir dönemeçten geçtiği bir dönemde 2. bir büyük değişime ihtiyaç olmadığı gibi riskli bile olabileceğine de dikkat çeken Erdoğan, ''Allah korusun çünkü bunun yaşlısı var hastası var, herkesin yüreği kaldırmayabilir. Öyle bir değişim daha olacaksa da biraz beklemekte fayda var. Ne biliym ben diyim 5 sene, siz deyin 10 sene, doktorlar desin 20 sene. O şekilde...'' diyerek Türkiye'nin kalp sağlığı için herkesi ihtiyatlı davranmaya davet etti. 

DİKKAT ! BU BİR ZAYTUNG HABERİDİR

 

 

4.06.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz