En Trend Erkek Yüzük Modelleri Takıhan'da Sizleri Bekliyor

En Trend Erkek Yüzük Modelleri Takıhan'da Sizleri Bekliyor

En Trend Erkek Yüzük Modelleri Takıhan'da Sizleri Bekliyor

Erkeklerin günümüzde sıklıkla tercih ettiği aksesuarlar arasında yer alan erkek yüzük modelleri birbirinden farklı özel tasarımları ile aynı zamanda geniş bir ürün yelpazeside sunmaktadır. Taşlı, taşsız, sade ve mineli erkek yüzük modelleri günümüzde erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Bunun yanı sıra özel el işçilikli 925 ayar erkek gümüş yüzük modelleri de yine sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır.

Taşlı Erkek Yüzük Modelleri

     Erkek yüzük modelleri günümüzde daha çok gümüş olarak karşımıza çıkarken yeni trendler ile birlikte doğal taşlı erkek yüzükleri de bulunmaktadır. Erkek yüzükleri genellikle zirkon, akik, oniks, ametist ve sedef taşları kullanılmaktadır. Aynı zaman da taşlı erkek yüzüklerinde birbirinden şık tasarımlar da yer almaktadır. Osmanlı firgürleri, tuğralar, selçuklu dönemine ait kartal figürleri oldukça tercih edilen popüler figürler diyebiliriz. Bunların yanı sıra Vav, Elif, Lale ve üç hilal gibi mistik figürler de erkek yüzüklerinde sıkça kullanılan en trend ve en çok tercih edilen figürlerdendir.

Taşsız Erkek Yüzük Modelleri

     Erkekler tarafından günümüzde en az taşlı yüzükler kadar tercih edilen taşsız erkek yüzük modelleri de trendler arasındadır. Genellikle bu modellerde herhangi bir taş bulunmağı gibi motif ve figürler üzerine tamamen gümüş olarak işlenmektedir. Taşsız yüzükler arasında en fazla tercih edilen Osmanlı tuğralı yüzükler, ay yıldızlı yüzükler ve üç hilal olan modeller sıkça tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Mineli Erkek Yüzük Modelleri

     Mine eski dönemlere dayanan bir el sanatıdır. Takı süslemelerinde kullanılan mine yöntemi özellikle  gümüş ve altın maddelerinden üretilen takı çeşitlerinde sıklıkla  uygulanmaktadır. Takılara canlılık katan mine tekniği günümüzde özellikle erkek yüzük modellerinde sıklıkla uygulanmaktadır. Çeşitli motif ve sembollerle süslenen mine yüzük modelleri şık bir görüntü oluşturduğu gibi anlam dolu ifadelerle de tarzınızı yansıtabilmektedir. Mineli erkek yüzük modelleri arasında Kayı boyu, Elif, Vav ve Ay yıldızlı erkek yüzük modelleri bu senenin en trend ürünleridir diyebiliriz.

 

     Erkeklerin en sık tercih ettiği aksesuarlardan olan erkek yüzük modellerini, tesbihleri ve diğer gümüş  takı tasarımlarını yakından incelemek için Takıhan‘ın birbirinden özel ve şık modellerine göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden ihtiyacınıza uygun tüm gümüş ürünlerini anında sipariş vererek sahip olabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için : http://www.takihan.com

7.11.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz