EL HAVLUSU

EL HAVLUSU

EL HAVLUSU

Evimizde gündelik hayatımızda kullandığımız malzemelere baktığımızda koltuk, televizyon, masa, tabak, çatal, kaşık, bıçak, bornoz ve tabi ki farkında olmasak da ilk akla gelmeyen el havlusu gibi gereçler sayılabilir. Peki el havluları nasıl seçilmeli?

El havluları pamuklu yapısıyla işlevine uygun olarak suyu emer ve kuruluk sağlar. Bunun yanında göz alıcı dekor olarak da işlev görür. Birçok ebatta ve desende olması bize seçim kriterlerimizi belirledikten sonra pek çok olanak sağlar. Piyasadan birçok fiyata bulabileceğimiz bu ürünler çeşitlilikleri ile bizi etkiliyor. Mesela kenarlarında dantel mi olsun yoksa püsküller mi yada sadece düz olsun, hayır hayır nakışlı olmalı dediğinizi duyar gibiyim. Tüm normal işlevselliğinin dışında, banyolarımızda kendi hayal dünyamıza göre dizayn ettiğimiz sepet olur, küçük ahşap veya porselen altlık olur, bu gibi eşyaların içerisine rulo veya sarkacak biçimde koyarak muhteşem dekorlar elde edebiliriz.

Bize sağladığı asıl işlevinin yanında birçok işe yarayan yüzde yüz pamuktan oluşan el havlusu küçükten büyüğe boyutlarıyla hem cazip hemde hijyenik bir sağlık koruma aracı olarak bizleri etkilemekte. Yeni sezon el havlusu ürünleri https://www.efabrikka.com/el-havlusu sayfasında yer alıyor.

10.02.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz