Ekrem İmamoğlu'ndan Anlamlı Jest: Elleri Bağlı Bir Esnafı Canlı Yayında Odunla Dövecek...

Ekrem İmamoğlu'ndan Anlamlı Jest: Elleri Bağlı Bir Esnafı Canlı Yayında Odunla Dövecek...

AK Parti Camiasını Daha Fazla Yalancı Çıkarmak İstemeyen Ekrem İmamoğlu'ndan Anlamlı Jest: Elleri Bağlı Bir Esnafı Canlı Yayında Odunla Dövecek...

AK Parti camiasında bir süredir dile getirilen 'Çok sinirli', 'Esnaf tokatladı', 'Gerçek yüzü ortaya çıktı' gibi iddiaları boşa çıkarmak istemeyen Ekrem İmamoğlu'ndan jest niteliğinde bir teklif geldi. 

Bahçelievler'de vatandaşlarla bir araya gelen İmamoğlu, "Mübarek Ramazan günü kimseyi yalancı çıkarmak istemem" diyerek, AK Partili basın ve yetkililer tarafından ortaya atılan iddiaların havada kalmaması adına gerçekten bir esnaf dövmeye hazır olduğunu vurguladı. 

Kafes turnuvası ya da dövüş kulübü benzeri bir organizasyonda, elleri ve ayakları bağlı bir şekilde kendisine karşı koymaya çalışacak bir esnafa canlı yayında odunla girişebileceğini belirten İmamoğlu, "Yani görmek istedikleri tam nasıl bir şey bilmiyorum ama varsa başka talepleri ona göre daha renkli bir organizasyon da düzenlenebilir. Ne bileyim kırbaç olur mesela, 2 kişi rakibimi tutar ben tekmelerim, daha da korkunç görünmem gerekiyorsa şu Batman filmindeki kötü adamın taktiği maske gibi bir şey giyebilirim, tellere elektrik verilebilir. Atıyorum şu an... Yeter ki gönüller kırılmasın" sözleriyle de farklı önerilere açık olduğunu ifade etti. 

DİKKAT ! BU BİR ZAYTUNG HABERİDİR

1.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz