Düğüm Haftaya Çözülecek...Yenerlerse ŞAMPİYONLAR...

Düğüm Haftaya Çözülecek...Yenerlerse ŞAMPİYONLAR...

deplasmanda Amed Sportif Faaliyetler'le karşılaşacaklar

Türkiye Futbo Federasyonu Kadınlar 1.Liği'nde düğüm  haftaya çözülecek. Halen lider olan Gaziantep ALG deplasmanda oynayacağı Amed Sportif Faaliyet'leri yenerse şampiyonluk ipini gögüsleyecek ve Gaziantep'i Avrupa Kadınlar Futbolunda temsil etme hakkını kazanacak.

36.puanla lider olan Gaziantep ekibini, aynı puanla yani 36 puanla 2. sırada Beşiktaş, 3. sırada ise İzmir temsilcisi Konak Belediyespor izliyor.

Gaziantep ALG, önümüzdeki hafta oynanacak olan  maçı kazanırsa ipi gögüsleyecek. Zira Gaziantep takımının ikili averajlarda hem Beşiktaş'a hem de Konak belediye ye üstünlüğü var. Gaziantep ekibi, bu maç sonrası bitecek olan ligde son haftayı BAY geçecek. Trabzon İdman Ocağı maçlara çıkmadığı için Gaziantep ekibi bu karşılaşmayı otomatikman 3-0 kazanmış sayılacak.

Gerek Batur stadında gerekse deplasmanlarda rakiplerini gole boğan Gaziantep ALG, oynadığı 16 maçta 11 galibiyet, 3 beraberlik ve 2 mağlubiyetle ayrıldı.

Gaziantep ALG, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda yarın ki maça dikkat çekerken, "

"Gaziantep Alg Spor Kulübü
·
Tüm Spor Severlerden Destek Bekliyoruz
Önümüzdeki Amed Diyarbakır spor Maçına Şampiyonluk için Çıkacağız. Bütün Gaziantep bizi görsün duysun istiyorsan lütfen bu gönderiyi paylaş veya arkadaşlarını etiketle"

mesajı gönderdi.

Haydi ALG !!! Mutlu kıl bizi, sevindir.

www.gaziantephaberler.com

 

20.04.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz