Daha Uzun Kirpik İçin Manyetik Kirpik

Daha Uzun Kirpik İçin Manyetik Kirpik

Daha Uzun Kirpik İçin Manyetik Kirpik

Teknolojinin hızlı gelişimi hayatımızın her alanında birçok olumlu etkiyi de beraberinde getirmektedir. Takma kirpik konusunda da bildiğiniz tüm yöntemleri unutun ve tamamen teknoloji ile alakalı olarak tasarlanan manyetik kirpik ürünlerine göz atın. Manyetik kirpik ler içerisinde bulunan ve gözle görülmeyen milimetrik mıknatıslar aracılığı ile çok kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabilen takma kirpiklerdir. Bu ürünü kirpiklerinize uygulamanız yalnızca beş saniyenizi alacaktır.

 

Manyetik kirpiklere sahip olmak isteyen insanlar için en çok merak edilen konuların başında bu takma kirpik ürünlerinin fiyatları gelmektedir. Gayet makul fiyatlar ile piyasaya sürülen manyetik kirpik bazı şartlar göz önüne alındığında diğer takma kirpik ürünlerine göre çok çok daha ucuz fiyatlar doğrultusunda satışa sunulduğu görülecektir.

 Manyetik kirpikler diğer takma kirpik ürünlerine göre gerek kalitesi, gerek kullanım süresinin uzunluğu ve gerekse uygulanış kolaylığı ile daha avantajlı konumdadır. Tüm bunlara rağmen bu ürünlerin fiyatı diğer takma kirpik ürünlerine göre çok daha ucuz ve ekonomiktir. Her bütçeye uygun olan manyetik takma kirpiklere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 Magnetic lash takma kirpik ürünleri yapıştırıcıya gerek olmadan beş saniye içerisinde uygulayıp kullanabileceğiniz ve bu işlemi en az 300 kere tekrarlayabileceğiniz takma kirpik ürünleridir. Magnetic lash takma kirpik ürünü sayesinde hem zamandan hem de ekonominizden tasarruf edebilirsiniz. Bu ürün tasarımı ile 2017 yılı en iyi tasarımı ödülüne de layık görülmüştür.

 

Manyetik kirpik ürünü son derece hafif olması ile göz çevrenizde herhangi bir ağrıya veya başka bir rahatsızlığa da neden olmamaktadır. Üstelik bu ürün herhangi bir kimyasal madde de içermemektedir.

 

 

Magnetic lash takma kirpik ürününü diğer takma kirpik ürünlerinden ayıran en önemli özelliği, bu ürünün kullanımının son derece kolay ve hızlı olmasıdır. Bu ürünü uygulama süreniz yalnızca beş saniye olup bu alanda kullanılan tasarımlara göre son derece hızlı bir zamanda uygulama şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca iki parçadan oluşan bu ürünü istediğiniz zaman takabileceğiniz gibi istediğiniz zaman da çıkararak manyetik kirpik temizliği için özel tasarlanan saklama kabına koyabilirsiniz. Magneticlash satın almak isteyenler kendi sitesinden ürün alabilirler.

 

Magnetic lash takma kirpik ürününün kirpiğe uygulanışı için öncelikle ilk parçayı kirpiğinizin üst kısmına doğal bir şekilde görünecek şekilde hizalayın. Bu şekilde bu ürünü tutarak ikinci parçayı alın ve tutturduğunuz parçaya karşılık gelecek şekilde hizalayın. Gözünüzü kırpmamak kaydı ile ikinci parçayı kirpiğinizin alt kısmına yaklaştırın ve bırakın. Bu iki parça birbirine yapışacak ve gayet doğal, aynı zamanda da dolgun bir görünümü size sunacaktır.

 

 

 

 

 

Magnetic lash ürünü kullanım süresinin uzunluğu nedeniyle de tercih sıranızda ilk sıranın sahibi olacaktır. Magneticlash (http://magneticlashturkiye.com/) en az 300 kullanımlık bir ürün olmaktadır. Bu da hemen hemen bir yıl kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir.

14.11.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz