CNC Ahşap Torna – Schnitzer Makine

CNC Ahşap Torna – Schnitzer Makine

CNC Ahşap Torna – Schnitzer Makine

Yeni ve ahşaptan üretilen nesnelerin yapılması için CNC ahşap torna tezgâhlar kullanılmaktadır. Ahşap torna diğer CNC uygulamalarından farklı bir çalışma şekli göstermektedir. Bu torna tezgâhında ahşap sürekli olarak hareket eder ve duran bir şekillendirici veya kesici tarafından gerekli kesim ve şekillendirmeler yapılmaktadır.

Eğer farklı ve karmaşık desenler içeren bir ahşap tasarlayacak iseniz bunu CNC ahşap torna tezgâhlarında kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu tezgâhlarda şekillendirme, delme, zımparalama ve simetrik olarak her türlü uygulamayı ahşap üzerine yapabilmektesiniz.

Aslında CNC torna tezgâhlarında ahşaba dair özel olarak ne üretmek isterseniz üretebilmektesiniz. Masa ve sandalye bacakları, ahşap sütunlar, özel çocuk yatakları, ahşapla yapılan el sanatları ve hatta küçük ahşap objeler bile yapılabilinmektedir. Kısacası bu ahşap tezgâhlarda hayal edilebilen her türlü ahşaba şekil verilmektedir.

CNC Ahşap Torna Modelleri

CNC ahşap torna modellerinde gelişen teknoloji sayesinde üretime ara vermeden devam edecek ve seri olarak kısa sürede pek çok ahşap ürün çıkaracak makineler boy göstermektedir. CNC ahşap torna makinelerinde çok daha fazla sayıda ve hızda çalışan bıçaklar sayesinde sadece birkaç saniye içerisinde üretim işlemi tamamlanmaktadır.

Bu tezgâhlarda soğutma özellikleri ve özel bıçakların kullanılması oldukça dikkat çekmektedir. Üretimini yaptığınız ahşaba göre özel CNC ahşap torna makinelerinden birini tercih ederek işinize çok daha fazla hız ve teknoloji katabilirsiniz.

Seçeceğiniz makinelerdeki pek çok özelliği siz tercih edebilirsiniz. Makine ahşabı şekillendirirken aynı anda zımpara yapabilir. Makineniz seri üretim için sürekli özel soğutma sistemi ile çalıştırılabilinir. Hizmet vermiş olduğunuz ahşap alanında bu harika torna tezgâhlarını tercih ederek rakiplerinize hız ve seri üretimde fark atarak çok daha fazla sayıda işin takibini yapabilirsiniz.

CNC Ahşap Torna Makinesi

CNS ahşap torna makineleri diğer torna tezgâhlarından farklı olarak tasarlanmaktadır. Üretici firma olarak sizin üretim durumunuza göre özel bıçakları olan ve saniyeler içerisinde üretimi tamamlayan torna tezgâhları üretmekteyiz. Yerli bir firma olduğumuz için ülkemizde sıklıkla tercih edilen ahşap torna tezgâhlarını son teknoloji ile birleştirerek seri bir üretim gerçekleştirmeniz adına hizmet vermekteyiz.

Mesela sandalye bacağı veya masa bacağı üreten bir firma yerli ahşap torna tezgâhlarımızdan birini satın aldığı zaman kısa sürede yüzlerce üretim yapabilmektedir. Ayrıca özel olarak her makinede kullandığımız soğutma sistemleri ile asla makinelerde ısınıma sorunu ile karşılaşılmadığı için üretime ara vermek gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

 

Ahşap Torna Makinesi

Ahşap torna makinesi özellikle seri üretim yapan firmalarca oldukça fazla ilgi görmektedir. Firmaların kısa sürede aldıkları siparişleri kusursuz ve kısa sürede yetişmek istemeleri doğal olarak onları bizim torna tezgâhlarımıza yönlendirmektedir.

Ahşap torna tezgâhlarının hızlı çalışması kadar istenilen işi kusursuz olarak çıkarması da oldukça önemlidir. Firmamıza ait olan bu ahşap torna tezgâhlarından birini aldığınızda işletmelerinizin çok daha fazla çalışarak kar oranlarını hızla artırdığını gözlemleyeceksiniz. Ayrıca birbirinden ayırt edilemeyen ürünlerinizin masa ve sandalyelerde boy göstermesi ile işliğin öne çıktığını ve firmanızın bu kusursuzluğu ile çok daha fazla siparişe yetişmeye çalışacağını garanti edebiliriz.

CNC Ahşap Torna Tezgâhı

CNC ahşap torna tezgâhı ile oymalı, düz, eğimli, bükümlü her türlü masa, sandalye bacağı vs üretebilirsiniz. Sektörde sizi ön plana çıkaracak olan bu ahşap torna tezgâhlarının hızını ve kalitesini yakından görmek için mutlaka bizi ziyaret etmelisiniz. Tezgâhların tanıtımını tamamladıktan sonra mutlaka sizde bu harika ahşap torna tezgâhını bir an evvel satın alarak üretime başlamak isteyeceksiniz. Ahşap sektöründe hız ve kusursuz üretim her zaman oldukça önemlidir. İşte firmamız tamamen yerli üretim olan ürünleri ile size gerçek hızı vaat etmektedir.

https://schnitzer.com.tr/

Schnitzer CNC TornaMakina San. ve Tic. Ltd. Şti.

Telefon: +90 532 288 44 16
English: +90 532 233 56 16
Arabic: +90 532 220 42 16
info@schnitzer.com.tr

12.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz