Çiftçi’den 86. yıl dönümü mesajı

Çiftçi’den 86. yıl dönümü mesajı

Çiftçi’den 86. yıl dönümü mesajı

Anadolu Aslanlar İş adamları  Derneği (ASKON) Gaziantep Şube Başkanı Alper Tunga Çiftçi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Gaziantep’e teşriflerinin 86. yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Gaziantep’e gelişinin 86. yıl dönümü vesilesiyle  Çiftçi, bir mesaj yayımladı.Çiftçi, Bugün, Türk Milleti'ni en iyi tanıyan büyük Atatürk'ün Gaziantep'e geliş tarihi olan 26 Ocak 1933 gününün 86.Yıl dönümü...

Gaziantep'in milli mücadele sırasında yüksek irade ve azimle ortaya koyduğu kahramanlığın en yakın tanığı Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bundan tam 86 yıl önce, Kurtuluş Savaşında Milli Mücadeleye örnek teşkil etmiş olan Gaziantep’le buluşmak üzere şehrimize teşrif etmiştir. Bugün tüm Gaziantepliler olarak, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ilimize teşriflerinin 86. yıldönümünü büyük bir heyecan ve onurla kutluyoruz.

 

Çiftçi, ”Milli Mücadele ruhundan gelen kahramanlık mirasını yüreklerinde taşıyan Gaziantepliler, milli birlik ve bütünlüğün, hürriyet ve bağımsızlığın yılmaz bekçileri olarak her zaman aziz milletimize bayraktarlık yapmaya devam etmektedirler. Yüreği vatan, millet ve bayrak sevgisiyle dolu bu milleti demokrasi ve hürriyet aşkından,  gelişme ve kalkınma azminden hiç kimse geri döndüremeyecektir. Bu her zaman ve herkesçe böyle bilinmelidir. Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün şehrimizi teşriflerinin 86’ıncı  yıl dönümünü kutluyor, başta Büyük Önder olmak üzere silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden bütün gazilerimizi rahmetle anıyorum.” dedi.

25.01.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz