Cezası Onanan Demirtaş'tan İlk Açıklama

Cezası Onanan Demirtaş'tan İlk Açıklama

Cezası Onanan Demirtaş'tan İlk Açıklama

HDP’nin önceki dönem Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş,  İstanbul 26. Ağır Ceza Mahkemesi’nin hakkında verdiği 4 yıl 8 ay hapis cezasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Twitter’da açıklama yapan Demirtaş, “Yapın, "yapmayın" demiyorum da bu kadar aleni, acemice ve kepazece yapmayın böyle. İktidarın emrindeki yargının verdiği cezayı da tehditlerini de tanımıyorum” dedi.

İŞTE DEMİRTAŞ'IN PAYLAŞTIĞI O AÇIKLAMASI

 
  1. 4- Bütün halkımız partisinin etrafında kenetlenmeli, moralle, inançla ve kararlılıkla her yerde faşizmi geriletmek için direnmelidir. Herkese yürek dolusu selamlar, Mücadeleye devam...

  2.  

    3- Faşizme karşı direnmeye devam edecek ve kazanacağız. Suç işleyen tüm yargıçlar bir gün yargıya hesap verecekler. Bizi teslim alamazsınız. Bize diz çöktüremezsiniz.

  3.  

    2- Beni ve arkadaşlarımı sadece bedenen içeride tutmayı başarıyorsunuz. Geri kalan her şeyi de kaybediyorsunuz. İki yıldır içerideyiz, HDP olarak biz büyüyoruz, siz küçülüp zavallılaşıyorsunuz.

  4. 1- Yapın, "yapmayın" demiyorum da bu kadar aleni, acemice ve kepazece yapmayın böyle. İktidarın emrindeki yargının verdiği cezayı da tehditlerini de tanımıyorum.

4.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz