Cemevi’nden Sedat Peker’e yalanlama: Yazdığı gibi özel davetli değil!

Cemevi’nden Sedat Peker’e yalanlama: Yazdığı gibi özel davetli değil!

Cemevi’nden Sedat Peker’e yalanlama: Yazdığı gibi özel davetli değil!

Beşiktaş Cemevi’ne giderek çektirdiği fotoğrafları sosyal medyada “Beşiktaş Cemevimizin genç dedesi Okan Doğaner Bey’in saygın daveti üzerine, cemevini ziyaret ettim” notuyla Sedat Peker’e yalanlama geldi

 

Çete lideri Sedat Peker’in Beşiktaş Cemevi’ne giderek, çektirdiği fotoğrafları “Beşiktaş Cemevimizin genç dedesi Okan Doğaner Bey’in saygın daveti üzerine, cemevini ziyaret ettim” notuyla sosyal medya hesabından paylaşması tepkiyle karşılandı.

Beşiktaş Cemevi Dedesi ve Yönetim Kurulu tarafından konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada Peker’in yazdığı gibi özel bir davetin söz konusu olmadığı belirtilerek şunlar söylendi:

3 Aralık Pazartesi günü vefat eden Durmuş Demirkan’ın cenaze lokması Beşiktaş Cemevimizde verilmiştir. Cenaze lokmasına cenaze sahiplerinin davetlisi olan Sedat Peker’de lokmaya katılmıştır. Cenaze dolayısıyla cemevimize gelmiştir. Kamuoyunda yazıldığı gibi özel bir davet olmamıştır.

BİLGİNİZE

Çarşı da yalanlamıştı

Peker daha önce de adamlarıyla Beşiktaş çarşısında bir mekâna giderek gövde gösterisi yapmıştı. Beşiktaş’a gidişinin Çarşı grubunun daveti üzerine gerçekleştiğini öne süren Peker’e Çarşı’dan yalanlama gelmişti

7.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz