Çelik dosya dolapları ofislerin vazgeçilmezi

Çelik dosya dolapları ofislerin vazgeçilmezi

Çelik dosya dolapları ofislerin vazgeçilmezi

Ofislerinizde bulunan dosya yoğunluğunu azaltmak için kusursuz hazırlanmış olan çelik dosya dolapları ile ofisinize şık dokunuşlar yaparken dosya kalabalığından kurtulabilirsiniz. Üstelik çelik dosya dolapları ofisinizin özel dosyalarını da en güvenilir şekilde korumanın yöntemleri arasında yer alır. Ofis eşyalarınızı korumak için iki kapılı metal dosya dolaplarının yanında daha kısa boylu eşya dolaplarını da tercih edebilir ya da istediğiniz yükseklikte tercih ederek özel eşyalarınızı yüksek raflarda depolayabilirsiniz. Üstelik güvenliğinizi kesin olarak sağlamakta olan özel sipariş ile hazırlatma şansına sahipsiniz.

Fabrikalarda ve imalat sektöründe personellerin elbiselerinin ve çalışma esnasında emanetlerinin saklanması için tercih edilmekte olan çelik soyunma dolapları özel tasarımlar ile de spor salonları için üretilebilmektedir. Elbise ve emanetlerin saklanabilmesi için evlerde dahi tercih edilebilmekte olanların kullanım ömrü de oldukça uzundur. Üstelik çelik dosya dolabı tercih etmekte olan kişiler bu dolapların askı kancalı olan modellerini de tercih edebilir. Soyunma dolaplarının içlerine iş elbiseleri konulduğunda maalesef bazı işlerde koku yapabilmektedir. Bu neden ile kapılarının dışında havalandırma panjuru ve kişilerin ya da kişisel olanlarını ayırt edebilmeleri için isimlik mevcuttur.

 

Emanet dolaplarının farklı kullanım alanları

Çelik emanet dolaplarının farklı kullanım alanları için farklı üretimleri mevcuttur. Fakat gelişen moda anlayışında tekrar yer almakta olan soyunma dolapları günümüzde özel mobilya üreticilerinde dahi yer bulmayı başarmaktadır. Özel mobilya üreticileri eskitme ve benzeri tarzda üretmekte oldukları soyunma ya da dosya dolaplarını özel tasarımları olarak oldukça yüksek fiyatlar ile satmaktadır. Ancak yüksek fiyatlar ile aynı malzemeye sahip olabileceğiniz ürünü üreticilerinden aldıklarınızı farklı desenler ile boyayarak ya da boyatarak aynı ürüne daha uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Fakat bunun için dekorasyonunuzun satın alacağınız modeline uygun olması gerekmektedir. Aksi taktirde mobilyalarınız ile uyumlu olmayanlar gözünüze kısa süre sonra atılacak eşyalarınız arasında görülmeye başlayacaktır.

Çelik dosya dolapları daha çok iş yerlerinde tercih edilmektedir. Ancak çocuk odalarında da kapalı kitaplık olarak yıllarca kullanılabilir. Tabii çocuk odanıza uyumlu hale getirerek kullanmayı tercih etmekte sizin elinizdedir. Evinizde kullanmadığınız ama değerlendirmek istediğiniz boş odanız var ve değerlendirmek istiyorsanız giyim odası olarak değerlendirmenizi önerebiliriz.  Kıyafet odaları boş odalarını değerlendirmek isteyen pek çok kişinin evinde bulunmaktadır. Çelik eşya dolapları dilediğiniz şekilde özel tasarlanabilir ve bu sayede kıyafet odanız ne kadar küçük olursa olsun boyutuna uyum sağlayabilir. Kıyafet, eşya ya da dosya dolabının yanında emanet dolabı olarak dahi kullanabileceğinizi dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Üstelik bunlar hem ekonomik hem de son derece kullanışlı olması ile sıkça tercih ediliyor.

Emanet dolap modellerine örnek: https://www.gokerler.com.tr/Emanet-Dolabi,LA_137-2.html

22.05.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz