Camide bu sefer de Selca Bağcan Türküsü ( TIKLA İZLE )

Camide bu sefer de Selca Bağcan Türküsü ( TIKLA İZLE )

BİR KADIN GÖZALTINA ALINDI

İzmir'de merkezi ses sistemi sabote edilerek cami hoparlörlerinden müzik yayını yapılmasına ilişkin yürütülen soruşturmada bir kadın gözaltına alınırken, Çav Bella'dan sonra bu kezde camiden Selda Bağcan'ın " Yuh yuh " türküsü çalındı.

TIKLA DİNLE

Bazı sosyal medya hesaplarından, kentteki bazı camilerin hoparlörlerinden müzik yayını yapıldığı paylaşımları üzerine Müftülükten açıklama yapıldı.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"20 Mayıs çarşamba günü ilimizdeki bazı camilerimizin hoparlörlerinden yapılan müzik yayınından sonra bugün yine Bornova ve Bayraklı ilçelerimizdeki bazı camilerimizde yine aynı tarzda bir saldırı gerçekleştirilmiştir. Yaşanan bu olayın ardından konu adli mercilere intikal ettirilmiştir. Diğer taraftan söz konusu saldırılar aydınlığa kavuşturulana kadar, tedbir amaçlı olmak üzere İzmir'de merkezi ezan sistemi uygulamasına geçici bir süreyle son verilmiştir."

22.05.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Camiden yayınlanan Çav Bella ve Selda Bağcan şarkısı nedense bana "camiye ayakkabıyla girdiler" "camide bira içtiler" provokasyonlarını hatırlatıyor. Söz konusu AKP ise, öküzün altında buzağı aramak teferruat değildir ağam!!!
Bahattin Gülyuva22 May 2020 10:50:05