Burası Gaziantep. Bunlarda da Hiç Utanma Yokmuş Doğrusu

Burası Gaziantep. Bunlarda da Hiç Utanma Yokmuş Doğrusu

Burası Gaziantep. Bunlarda da Hiç Utanma Yokmuş Doğrusu

Gaziantep'te yatan hastalar ile işyerlerinden cep telefonu çaldıkları gerekçesi ile gözaltına alınan 4 kişiden ikisi çıkartıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklama şöyle:

" Şehitkâmil İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin 02 Aralık 2018 günü Şehitkâmil Devlet Hastanesinde yatmakta olan bir hastanın cep telefonunun çalınması olayı ile ilgili yaptığı araştırmalarda, olayı gerçekleştiren şahısların A.Ç. ve M.S. isimli şahıslar olduğu tespit edildi. Yapılan çalışmalar sonucu şahıslar 06 Aralık 2018 günü yakalandı. Şahısların çaldıkları cep telefonunu Vatan Mahallesinde bir işyerini çalıştıran İ.K. isimli şahsa sattıkları anlaşıldı, söz konusu cep telefonu bu şahıstan elde edildi.

Ayrıca A.Ç. ve M.S. isimli şahısların 29 Kasım 2018 günü Karacaahmet Mahallesinde bir işyerinden de 1 adet cep telefonu çaldıkları bu telefonu da Vatan Mahallesinde bir işyerini çalıştıran A.K. isimli şahsa sattıkları tespit edildi ve söz konusu cep telefonu bu şahıstan elde edildi.

Şahısların yapılan incelemesinde; A.Ç. isimli şahsın 2 ayrı İşyerinden ve Kurumdan Hırsızlık, M.S. isimli şahsın ise 2 ayrı İşyerinden, Kurumdan Hırsızlık ve Motosiklet Hırsızlığı olayına karıştıkları tespit edildi. Elde edilen 2 adet cep telefonu sahiplerine teslim edildi.

Yakalanan 4 şahıs haklarında yapılan yasal işlemlerin ardından adli mercilere sevk edildi. A.Ç. ve M.S. isimli şahıslar tutuklandı.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

14.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz