Bunlar da Gaziantep'in Çocuk Gaspçıları

Bunlar da Gaziantep'in Çocuk Gaspçıları

Sorguları Çocuk Şube Müdürlüğünde devam ediyor

Gaziantep'te çalıştığı işyerinden haftalığını alan şahsın yolunu çevirerek bıçaklayan, parası ile cep telefonunu alan yaşları küçük 3 kişi yakalandı. Bıçaklanan şahsın halen acil serviste tedavi altında tutulduğu belirtildi.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

"01 Aralık  2018 günü İlimiz Beydilli Mahallesinde M.M. isimli mağdur şahıs; çalıştığı işyerinden haftalığını alıp evine doğru gittiği sırada tanımadığı üç şahıs tarafından darp edilerek  hayati tehlike arz edecek şekilde bıçakla yaralanmış, cep telefonu ve 300 TL parası gasp edilmiştir. Olaya müteakip mağdur M.M. isimli şahıs ilimiz Dr. Ersin Arslan hastanesinde ameliyata alınmış olup akabinde yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam edilmektedir.

Olayla ilgili Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Gasp Büro Amirliği ekiplerimizce yapılan kaçan şüphelilerinin bulunmasına yönelik çok yönlü araştırma ve detaylı çalışmalar neticesinde olayın şüphelileri Ç.S., H.M.D. ve K.K. isimli şahıslar olduğu  kısa sürede tespit edilerek, şüpheliler  02/12/2018 günü suç aleti bıçak ve mağdurdan gasp edilen bir miktar para ile birlikte yakalanmışlardır.

Yakalanan yaşı küçük şüphelilerin işlemleri Çocuk Şube Müdürlüğünce yapılmasına müteakip Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilecektir."


Kamuoyuna saygıyla duyurulur.   

4.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz