BTP'den Haydar Baş Açıklaması

BTP'den Haydar Baş Açıklaması

BTP'den Haydar Baş Açıklaması

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş'a Balıkesir Susurluk'ta yapılan çirkin saldırı, tüm yurtta büyük yankı uyandırdı. Ulusal medyada ve sosyal medyada geniş yer bulan saldırıyla ilgili tepki gösteren yüz binlerce kişi destek mesajlarıyla BTP Liderini bağrına bastı
 
Haydar Baş'a yönelik Balıkesir Susurluk'ta Terörle mücadele ekipleri ve çok sayıda polis tarafından uzun namlulu silahlarla yapılan operasyon tüm yurtta büyük tepkiye neden oldu.
 
Ulusal medyada ve sosyal medyada geniş yer bulan saldırıyla ilgili tepki gösteren yüz binlerce kişi BTP Liderine destek mesajı gönderdi.
 
Saldırı Türkiye'nin gündeminde
 
Susurluk Trafik Şube önünde gerçekleşen vahim hadise sosyal medyada ve haber sitelerinde ilk sırada yer aldı.
 
Skandal olayın anlatıldığı videolar milyonlarca kişi tarafından izlenirken, yüzlerce haber sitesi yaşanan olayı manşetten gündeme taşıdı.
 
"Bahse konu asılsız ihbar" #HaydarBaşaTuzak etiketi ile sosyal medyada kısa sürede en çok konuşulan konu oldu. Twitter'da saatlerce Türkiye Gündeminde birinci sırada yer aldı.
 
Yüz binlerce kişi yaptığı paylaşım ve ilettikleri destek mesajlarıyla, Prof. Dr. Haydar Baş'a yönelik operasyonu dünya gündemine de taşıdı.
 
Türk milleti Haydar Baş'ı bağrına bastı
 
Balıkesir Valiliği'nin başlattığı soruşturma ve Prof. Baş'ın avukatlarının Balıkesir Cumhuriyet Başsavcılığına yapmış olduğu suç duyurusuna yönelik somut bir gelişme yaşanmadı.
12.01.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz