Bioderma...Hassas Güzellik

Bioderma...Hassas Güzellik

Hücre yenileyici ürünler...

Bioderma 1977 yılında Fransa’da bir ilaç firması olarak kuruldu. Özellikle pediatri alanında kullanılan ve dermatolojik alanda saç ve saç derisi için uzmanlar tarafından hazırlanmışürünleri ile günümüze kadar bilinen ve en fazla tercih edilen dermokozmetik markalarından biridir.

Hücre yenileyici cilt bakım ürünleri ile bioderma hassas, kızarık, tahriş olmuş ciltler için cilt hekimleri tarafından daönerilen cilt bakım serisini geliştirmiştir. Bunun yanı sıra içerisinde deterjan ve katkı maddeleri içermeyen doğal şampuanı yine en çok kullanılan ürünleri arasındadır. Bioderma ürünleri cilt yapısını dikkate alır. Bu ürünler ile hem güzel görünüp hem de cildinize ihtiyacı olan bakımı sağlayabilirsiniz.

Her türlü cilt sorunu için geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Hassas ciltler için bakım serisi, güneş bakım ürünleri ve yeni leke karşıtı beyazlaştırıcı seri ile farklı taleplere özel ürünler sunmaktadır. Tüm aile bireyleri için güvenle kullanabileceğiniz doğal içerikli, dermatolojik testlerden geçmiş, hücre yenileyici Bioderma cildinize ve size özeldir. Siz de Bioderma ile cildinize sağlıklı güzellik katın. Siz de https://www.kozmela.com/bioderma adresini ziyaret edin.

21.08.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz