Beşiktaş’ta Güneş’in Kagawa Kararı 11’i Belirleyecek

Beşiktaş’ta Güneş’in Kagawa Kararı 11’i Belirleyecek

Beşiktaş’ta Güneş’in Kagawa Kararı 11’i Belirleyecek

Yeni transferlerin ardından Şenol Güneş’i tatlı bir telaş sarmış oldu. Takımda hangiisimlerin forma giyeceği ve nasıl performans gösterecekleri merak ediliyor. Özellikle de Kagawa son maçta elde ettiği performans nedeni ile en çok kafaları karıştıran oyuncu olmuş durumda. Hocanın oyuncuya maçın 2. Yarısında şans vermesi beklenirken, bu performans sonrası ilk 11 konusunda ciddi kararsızlıklar yaşamaya başladı. Bursaspor ile oynanacak olan mücadele öncesi büyük heyecanı Canlı Bahis le bulabileceksiniz. Yaşanacak olan büyük çekişme izleyenlerinde ilgisini çekecek.

Zorlu Maçta Güçlü 11 Tercihi

Klas olarak her ne kadar çok iyi meziyetlere sahip olan bir Kagawa olsa da kıran kırana geçecek olan orta saha mücadelesini kazanacak olan isimlere şans vermesi bekleniyor. Bu doğrultuda ise Kagawa maçın sonlarına doğru kendisine şan bulabilecek. Maçta skor durumuna göre forma şansı bulması beklenen ismin en erken 2. Yarı oyuna girmesine kesin gözü ile bakılıyor. Böylesine etkileyici ve çekişmeli olan anları yakından takip etmeye hazır olun. Sizlerde forvetbet ile büyük avantajların sahibi olacaksınız. Bu büyük maç heyecanlarını da kaçırmak istemeyeceksiniz. İlginiziçekecekolan birbirinden güzel imkânlar sizi bekliyor.

Kaçırılmayacak Futbol Heyecanı Sizinle

Üst sıralara oynayan iki takamın mücadelesinde ortaya çok farklı sonuçlar çıkabilir. Alınacak olan sonucun lig için önem taşıdığını belirtelim. Futbolseverlerin yakın ilgi gösterdiği maçta heyecan bir an bile azalmayacak. Karşılaşmayı takip ederken, sizlerde fark edeceksiniz. bets10 sayesinde gelen fırsatları kaçırmayın. Yararlanacaklarınızın son derece ayrıcalıklı olmaya başlayacağını belirtelim. Bu güzel deneyimleri karşınızda bulacaksınız. Hemen şimdi seçimlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. İlk golü bulan tarafın kazanmaya daha yakın bir görüntü çizeceğini belirtebiliriz. Bu heyecana uzak kalınmaz.

8.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz