Aziz Yıldırım'dan Sonra İbrahim Kızıl da Tokatladı...

Aziz Yıldırım'dan Sonra İbrahim Kızıl da Tokatladı...

Aziz Yıldırım'dan Sonra İbrahim Kızıl da Tokatladı...

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'dan sonra bukez de Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl'ın bir tokatlama olayı gerçekleştirdiği ileri sürüldü.

Memo'dan alınan bilgiye göre; Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, Gaziantepspor’un 6-0 kaybettiği Akhisar Belediyespor maçı sonrasında Teknik Direktör Bülent Uygun’un da arkadaşı olan futbolcu Menajeri Cengiz İbret’e tokat attı.

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, Kırmızı siyahlıların 6-0 kaybettiği Akhisar Belediyespor maçı sonrası futbolcu menajerliği yapan Cengiz İbret’e tokat atarak hakaret etti.

Gazetemizin ulaştığı Menajer Cengiz İbret, skandal iddiayı doğruladı. İbret, maçtan bir gün önce arkadaşı olan Teknik direktör Bülent Uygun ile takımın Manisa'da kamp yaptığı otelde bir araya geldiğini, görüşmede İbrahim Kızıl’ın da bulunduğunu ve kendisi ile son derece samimi bir sohbet gerçekleştirdiğini söyleyerek, “Maç günü stada gittim. Bir süre maçı izledikten sonra stattan ayrıldım. Anahtarımı statta unuttuğumu fark edince tekrar stada döndüm. O sırada maç bitmiş, Gaziantepspor 6-0 yenilmiş. İbrahim Kızıl stattan çıkıyordu. Bana seslendi. Yanına doğru gittim. Bana bir tokat attı. küfürler etti. 'Sen ne yapıyorsun' dedim. Bana, ‘Sen Bülent Hocayı Bursaspor’a ayarlıyormuşsun’ dedi.

“BURSASPOR’U KONUŞMADIK”

Karakola gidip şikayetçi olan ve Savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu söyleyen menajer Cengiz İbret, Bülent Uygun ile Bursaspor konusunda hiç bir şey konuşmadıklarını belirterek, “Ben menajerim ama böyle bir şey mümkün değil. Takım şu an ligde kalma mücadelesi veriyor” dedi.


 

 

Kaynak: Doğuş Gazetesi
9.05.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz