CHP'li Av. Deniz Kurtoğlu'ndan " Zehir Zemberek" açıklamalar

CHP'li Av. Deniz Kurtoğlu'ndan " Zehir Zemberek" açıklamalar

ZORUNLU AÇIKLAMA "Muhtıra gibi "

CHP sevdalısı Sevilay Çete'nin liste isyanı paylaşımından sonra bu kez de Avukat Deniz Kurtoğlu'ndan zehir-zemberek bir paylaşım geldi.

Gaziantep CHP'de etkin bir yeri olan ve yıllardır parti mücadelesi veren Deniz Kurtoğlu ZORUNLU AÇIKLAMA  başlığıyla  yaptığı sosyal medya paylaşımında , " Gazişehrimizi bu noktaya getiren koltuk sevdalısı, dar kadrocu/ben merkezci anlayışa sahip siyasi soytarıları hiçbir şart ve koşulda desteklemedigimizi vurgulayarak onurlu örgütümüzün iradesine teslim ediyor ve halkın iradesine olan güvenimizle inandığımız değerler doğrultusunda yürümeye devam edeceğimizi saygıyla takdirlerinize sunuyoruz" yazdı.

İŞTE AV.DENİZ KURTOĞLU'NUN DİKKAT ÇEKEN O PAYLAŞIMI

ZORUNLU AÇIKLAMADIR!!!
Cumhuriyet kazanımlarının linç edildiği bir dönemde gerçekleşecek mahalli idareler seçimi öncesi, Gaziantep özelinde ve Türkiye genelinde, Cumhuriyet Halk Partisinin düşürüldüğü ciddiyetsiz, aciz durumu ibretle ve üzüntüyle izlemekteyiz.
Özellikle aday belirleme sürecinde yaşanılan ilkesizlik ve yönetimsel iradenin siyasi omurgadan yoksun bu kokuşmuşluğunu kabul etmemiz ve sessiz kalmamız mümkün değildir.
Cumhuriyet Halk Partisine beklentisizce gönül verenler olarak bilinmesini isteriz ki ne yerelden genele dizayn edilen bu omurgasız siyasi iradenin vücut bulmasına ve ne de şehrimiz özelinde yaşanılan ahlaksız gelişmelerin içinde bulunup şekillenmesine katkı sağlamamız söz konusu bile değildir.
Bu güne kadar, yol arkadaşlarımla yürüttüğüm siyasi mücadelenin hiçbir evresinde ilkesiz bir duruşun parçası olmadık ve bundan sonra da olmayacağız diyor yaşatılan bu ahlaksız sürecin ihanet boyutlarına geldiğini saygı ile vurguluyoruz.
Gazişehrimizi bu noktaya getiren koltuk sevdalısı, dar kadrocu/ben merkezci anlayışa sahip siyasi soytarıları hiçbir şart ve koşulda desteklemedigimizi vurgulayarak onurlu örgütümüzün iradesine teslim ediyor ve halkın iradesine olan güvenimizle inandığımız değerler doğrultusunda yürümeye devam edeceğimizi saygıyla takdirlerinize sunuyoruz!!!
Sevgi ve dostlukla...
Av.Hamza Deniz Kurtoğlu

20.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz