Athena Gökhan'dan Melih Gökçek'e Ekrem İmamoğlu tepkisi

Athena Gökhan'dan Melih Gökçek'e Ekrem İmamoğlu tepkisi

Athena Gökhan'dan Melih Gökçek'e Ekrem İmamoğlu tepkisi

Seçilmiş İBB Bşkanı Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın ortak yayınını takip eden görevinden Ankara Büyükşehir Belediye eski Başkanı Melih Gökçek yayınla alakalı paylaşımlar yaptı.

Ardı ardına paylaşımlar yapan Gökçek’in Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın kravat tercihiyle ilgili tweeti, dikkat çekti.

Canlı yayında buluşan Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu’nun tercih ettikleri kravatlara dikkat çeken Melih Gökçek Twitter üzerinden “Binali Yıldırım’ın kravatı Türk Bayrağı renkleri taşıyor. Kırmızı beyaz. Ekrem İmamoğlu’nun kravatı Yunan bayrağı renklerini taşıyor… Mavi beyaz… Tesadüf” paylaşımını yaptı.

ÜLKEMİZDE İTİBAR KAYBETMESİ ÇOK OLAĞANDIR’

Gökçek’in Yıldırım ve İmamoğlu’nun kravatına yaptığı yoruma şarkıcı Gökhan Özoğuz’dan tepki geldi.

Özoğuz, ” Üzücü olan ne biliyor musunuz? Güleriz ağlanacak halimize misali. Halkımızı hakikaten aptal yerine koyuyor olma arzunuz! Ortada bu mevkiilerde bu seviyeler olduğu sürece Ülkemizin itibar kaybetmesi çok olağandır.” paylaşımıyla tepkisini ortaya koydu.

 


Gökhan Özoğuz
 
@gokhanozoguz
·
 
Üzücü olan ne biliyormusunuz?Güleriz ağlanacak halimize misali .Halkımızı hakikaten aptal yerine koyuyor olma arzunuz! Ortada bu mevkiilerde bu seviyeler oldupu sürece Ülkemizin itibar kaybetmesi çok olağandır.
Tweeti Alıntıla
 
 

Melih gökçek bu. ...
Adam öksürse bomba attı diyecekler...

 
 
 
 
 
 

 

 
18.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz