Ankara’da Bir Eviniz Var Defne Kız Yurtları

Ankara’da Bir Eviniz Var Defne Kız Yurtları

Ankara’da Bir Eviniz Var Defne Kız Yurtları

Her ailenin kız erkek ayırt etmeden çocukları üstüne titrediğini biliyoruz. Özellikle daha ilk okula başlarkenki hali halen gözünüzün önünden gitmemişken bir de üniversiteyi kazanana çocuklarınızın haklı gururunun da farkındayız. Bu yüzden kız yurtları Ankara gibi bir şehirde daha çok araştırılıyor. Defne Kız Öğrenci Yurdu olarak çocuklarınızı bize emanet ettiğinizde size aradığınız her türlü güveni ve rahatlığı sunmamız gerektiğini de biliyoruz.

Ankara’da Bir Eviniz Var

 

Göz bebeğiniz kız çocuklarınız çalışmasının karşılığı olarak bir üniversiteyi kazandı. Parlak bir gelecek için bu adımı atarken bazen gururla karışık ayrılığın burukluğunu da yaşıyor olacaksınız. Buna bilmediği, belki de ilk defa geldiği bir şehrin yabancılığı da ekleniyor. Üstelik büyük bir şehir… www.kizyurtlariankara.com Kız Yurtları Ankara gibi bir şehirde sizin ve çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeli ki düşünecek sadece dersleri kalabilsin.

Ancak aklınız geride kalmasın. Defne Kız Öğrenci Yurdu olarak hizmet anlayışımızda çocuklarınızı evindeymiş gibi huzurda ve güvende hissettirmek bizim ilk görevimiz. Her şeyden önce yurt içinde kadrolu temizlik personellerimiz ile günlük olarak yurt temizliğini düzenli olarak yapıyoruz. Bunun yanında çocuğunuzun yemek sorunu olmasın diye her gün üç öğün düzenli olarak lezzetli ve sağlıklı yemekler servis ediyoruz. Bu sayede anne evindeymiş gibi rahat ve huzurlu bir yurt hayatının ilk şartını da sunmuş oluyoruz. Dilerseniz daha fazla bilgi için kizyurtlariankara.com adresinden girip yurdumuz ve imkanlarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

18.05.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz