Akşener'den evinin önünde toplanan MHP'lilere: Erkekseniz gelin vurun, hadi gelin vurun yuh be

Akşener'den evinin önünde toplanan MHP'lilere: Erkekseniz gelin vurun, hadi gelin vurun yuh be

Akşener'den evinin önünde toplanan MHP'lilere: Erkekseniz gelin vurun, hadi gelin vurun yuh be (TIKLA İZLE)

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugün yaptığı açıklamada, isim vermeden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e tepki gösterdi. Meral Akşener ise Bahçeli’ye çok sert yanıt verdi.

Bahçeli açıklamasında, Akşener'e, "Takmadığı maske, yapmadığı makyaj yoktu. FETÖ’nün dümen suyundaydı. Kalkmış MHP’ye eylem ve fikir ortaklarıyla saldırıyor, hakaretler sıralıyor; hadi oradan…Bu hanımefendiye son ihtarım, bölmek ve yok etmek istediğin MHP’ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın. Demedi deme, büyük lafı dinle!" dedi.

Buna karşılık Akşener ise "Türklüğü ayaklar altına alıp, megri megri ile gözyaşı dökenlere paspas olurken hangi 'büyüğünüzün' sözünü dinlediniz Sayın @dbdevletbahceli?" tepkisini gösterdi.

Karışılıklı atışmanın ardından bir grup MHP’li, “Çakallar nerede bozkurtlar burada” sloganlarıyla Meral Akşener’in evinin önünde toplandı. Akşener ise MHP’lilerin karşısına çıkarak “Erkekseniz gelin vurun, hadi gelin vurun yuh be” diyerek sert tepki gösterdi.

Akşener bu görüntüleri Twitter'dan, "Başka anaların çocukları üzerinden yiğitlik olmaz. Yüreğin yetiyorsa kendin gel, bekleriz” diyerek paylaştı.

TIKLA İZLE

Gaziantep eski milletvekili Ümit Özdağ, sosyal medyada grüntüyü paylaşırken, " Yüzlerce kişi gecenin bir yarısı bir kadının evinin önüne gidip posta yiyorsunuz bu ayıp size yeter." diye yazdı

Akşener evinin önünde toplanan İYİ Partililere olaylar durulduktan sonra seslendi. Akşener 11.30'da basın açıklaması yapacağını belirterek, "Gelecekse buraya kendisi gelecek. El çocuklarını kullanmadım ben hayatımda" ifadelerini kullandı. 

5.10.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz