AKP'li trollerin parası genelevden mi geliyor

AKP'li trollerin parası genelevden mi geliyor

AKP'li trollerin parası genelevden mi geliyor

Sosyal medyada, hükümet aleyhine konuşanlara ya da hükümete yakın isimlerin işaretiyle kişilere yönelik saldırıyla bilinen Ak trollere dair çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Orta ve lise  eğitimini Gaziantep'te gören hükümete yakın Güneş gazetesinin eski yazarı Kayahan Uğur, Twitter hesabından Ak trollere ilişkin çarpıcı bir paylaşımda bulundu. Uğur ayrıca Adnan Hoca ve Tv 8 konusunda da çarpıcı bir paylaşım yaptı.

“KUMARHANE VE GENELEV İŞLETENLERDEN MAAŞ ALIYORLAR”

Uğur şu ifadeleri kullandı:

"AK Trol kılığında küfredenler 3-5 kişi ama her birinin 50 ila 100 değişik isimde hesabı var. Bunun için bölgesel bir mafyadan, Gürcistan'da kumarhane ve genelev işletenlerden maaş alıyorlar. Türklükle, İslam'la, vatanla, milletle hiç ilgileri yok. Bildiğiniz mafya aldırmayın."

  Retweetledi

AK Trol kılığında küfredenler 3-5 kişi ama her birinin 50 ila 100 değişik isimde hesabı var. Bunun için bölgesel bir mafyadan, Gürcistan'da kumarhane ve genelev işletenlerden maaş alıyorlar.Türklükle, İslam'la, vatanla, milletle hiç ilgileri yok.Bildiğiniz mafya aldırmayın.

EUROVİSİON VE ADNAN HOCA PAYLAŞIMI 

  1. TRT Genel Müdürü Eurovision'a katılmayışın nedenini "çocukların izlememeli" diye çimlerde AK Parti'yi destekleyen Adnan Hoca'nın TV'sini 8 yıl çocuklara seyrettirdiler halbuki.

4.08.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz