AKP'de Neler Oluyor?. Metiner-Arınç Kavgasına Mehtap Yılmaz'da Dahil Oldu

AKP'de Neler Oluyor?. Metiner-Arınç Kavgasına Mehtap Yılmaz'da Dahil Oldu

kavgaya, Akit’ten kovulan ve havalimanı işçilerine " it " diyen Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ali Gür'ün eşi olan köşe yazarı Mehtap Yılmaz da girdi.

Mehmet Metiner ile Bülent Arınç’ın AKP’li milletvekili oğlu Mücahit Arınç arasındaki kavgaya, Akit’ten kovulan eylemdeki havalimanı işçilerine " it " diyen  Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ali Gür'ün eşi olan köşe yazarı Mehtap Yılmaz da girdi.

Hükümete yakın Star gazetesi yazarı ve AKP eski milletvekili Mehmet Metiner’in öğlen saatlerinde sosyal medya hesabından attığı mesaj tartışmalara neden oldu. Mehmet Metiner ile Bülent Arınç’ın AKP’li milletvekili oğlu Mücahit Arınç arasındaki kavgaya, Akit’ten kovulan köşe yazarı Mehtap Yılmaz da girdi.

Sosyal medya hesabından “Bülent Arınç, oğlu milletvekili olunca Ali kıran, baş kesen oldu!” diye mesajlarına başlayan Mehtap Yılmaz, “Hem Akın İpek sermayesinin elini öper, hem Hamamönü Susam Sokağı entrikalarıyla Reis’i sert bir siyasi dil kullanmakla eleştirir!” şeklinde ifadelerle Bülent Arınç eleştirilerini sıraladı.

“Bizim destek verdiğimiz AK Parti iktidarının imkanlarını, bize karşı bir istibdat aracı olarak kullanan Bülent Arınç’ın AK Dava için mücadele edenlere bu zulmü yapmaya hakkı var mı Reis? @RT_Erdogan AK seçmen Bülent Arınç’ın zorbalıklarına katlanmak zorunda mı?” diyerek Arınç için sert ifadeler kullanan Mehtap Yılmaz, bu mesajlara Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın sosyal medya hesabının adresini ekledi. 

İŞTE MEHTAP YILMAZ'IN O PAYLAŞIMLARI

  1. Görülen o ki Bülent Arınç, AK Parti camiasını kendine eleştiri getirenlere karşı konsolide ediyor. AK Parti’nin gücüyle, Reis’in yanında mücadele eden kim varsa düşmanlaştırmaya çalışıyor! AK Parti sopasıyla karşıtları üzerinde baskı oluşturmaya çalışıyor Reis

  2.  

    Bizim destek verdiğimiz AK Parti iktidarının imkanlarını, bize karşı bir istibdat aracı olarak kullanan Bülent Arınç’ın AK Dava için mücadele edenlere bu zulmü yapmaya hakkı var mı Reis? AK seçmen Bülent Arınç’ın zorbalıklarına katlanmak zorunda mı?

  3.  

    Hem Akın İpek sermayesinin elini öper, hem Hamamönü Susam Sokağı entrikalarıyla Reis’i sert bir siyasi dil kullanmakla eleştirir! Bülent Arınç’ın hoşgörüsü seküler kesimedir. Başörtülü yazarlara ise köy ağası gibi baskı kurmaya çalışır! Gücü bize yeter anlayacağınız!

  4.  

    Bülent Arınç, oğlu milletvekili olunca Ali kıran, baş kesen oldu! Allah saklasın Başkan olsaydı ne yapmazdı düşünün... Türkiye’yi bir diktatörlük haline getirirdi! Bu yüzden dua edelim de Allah Reis’i başımızdan eksik etmesin! Vallahi bu el öpücülere yem oluruz!

25.10.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz