AKP Gaziantep'te Yüzler Gülüyor...

AKP Gaziantep'te Yüzler Gülüyor...

Mazbatalarını aldılar

AKP Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Fatma Şahin ile Şahinbey'de seçilen Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil'de yeniden seçilen Rıdvan Fadıloğlu bugün mazbatalarını aldılar.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde büyükşehir belediye başkanlığına seçilen Şahin'in yanı sıra merkez ilçe Şahinbey ve Şehitkamil belediye başkanları için Gaziantep Bölge Adliyesi Konferans Salonu'nda mazbata töreni düzenlendi.

Törende Cumhur İttifakı'nın adayı AKP'li Fatma Şahin'e mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı Nesrin Aladağ verdi.

Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi 15 Temmuz Konferans Salonu’nda mazbata teslim töreniyle mazbatasını alan Başkan Şahin, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Şahin, halkın desteğiyle ikinci kez seçildiğini, kendisini destekleyen herkese şükranlarını sundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, millete karşı kendisini mahcup etmeyen yüce Mevla’ya hamd ettiğini söyleyerek, “Gaziantep, üretilen hizmetin, hayata geçirilen projelerin arkasında dağ gibi durdu. Fitne, dedikodu ve karalama siyasetine prim vermeyen halkımız, hizmet belediyeciliğine, proje belediyeciliğine oy verdi. Yapacak çok işimiz var, yeni dönemde yapacağımız güçlü çalışmalar, bizleri bekliyor. Halkımız, 31 Mart’ta sayın başkanımı değil benim başkanımı seçti. Hemşerilerim, projelerimize, kardeşliğimize, gönül belediyeciliğimize ‘durma yok yola devam’ dediğini bir kez daha tescilledi” dedi.

Yeni dönemde birlikle birlikte gelecek nesillere daha yaşanır bir şehir inşa edeceklerini sözlerine ekleyen Şahin, Gaziantep İl Seçim Kurulu Başkanı Nesrin Aladağ’dan mazbatasını aldı.

Daha sonra AKP'den  Şahinbey ilçesi belediye başkanlığına seçilen Mehmet Tahmazoğlu ile Şehitkamil ilçesi belediye başkanlığına seçilen Rıdvan Fadıloğlu'na mazbataları verildi.

 

5.04.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
harika
musa bobur11 Nis 2019 00:52:42